Zasílání vybraných položek na email

Nemáte čas sledovat co nového někdo přidal na portál jariloSIS.cz, ale přejete si také, aby Vám důležité položky neunikly? 

Na hlavní stránce, v pravé části webu zadejte prostřednictvím nabídky ODBĚR, kategorie vašeho zájmu, včetně místa. Na základě vašich zadání Vám budou na email přicházet tyto položky v intervalech, které si zadáte (denně, týdně, měsíčně). Tuto možnost nastavení intervalů zasílání si nastavte v panelu Upravit profil.


Moje oblíbené položky

Chcete si oblíbenou položku označit, abyste ji příště nemuseli složitě vyhledávat? Stačí na otevřené položce, kterou si chcete uložit, zatrhnout ikonu srdíčka (po zatržení srdíčko zčervená).

Při příští návštěvě portálu stačí pak na panelu vpravo nahoře, kliknout na záložku oblíbené a všechny položky, které jste si označili se zobrazí v seznamu. Stačí si pak jen vybrat požadovanou položku.

Tato možnost je vhodná například pro situaci, kdy máte recept, který pravidelně používáte a nepamatujete si postup. Také položky chcete zaznamenat, protože obsahují pro vás důležité informace.


Schází nějaká kategorie v nabídce portálu jarilosis.cz?

Tato kategorie je v hlavní liště nabídkového menu.

Pošlete nám emailem Váš návrh na zařazení kategorie, která v našem portálu chybí a doplníme ji obratem na základě posouzení vhodnosti, případně navrhneme zařazení v jiné kategorii. Cílem je aby byla zachována přehlednost a jednoznačnost hledaných informací.

Příklad: Přeji si do kategorie Knihovna doplnit podkategorii Audioknihy.


Přejete si rozšířit nebo vytvořit u některých položek údaje jako např. žánr, téma, rubriku?

Tyto údaje jsou obsaženy uvnitř formuláře zadávaných položek, nebo pokud nejsou v nich obsaženy, můžeme je tam vytvořit.

Pošlete nám emailem Váš návrh na rozšíření možností nebo vytvoření nového údaje a doplníme jej na základě posouzení vhodnosti, případně navrhneme zařazení jiného návrhu.

Příklad: Přeji si v kategorii Knihy doplnit žánr Světová literatura. Nebo přeji si v kategorii Knihy vytvořit rok vydání